Zīmēšana bērnudārzā Jūrmalā

Zīmēšana maziem bērniem ir svarīga un aizraujoša nodarbe. Zīmējot bērni attīsta iztēli, iztēli, domāšanu un radošu pieeju dzīvei kopumā.

Zīmēšana palīdz attīstīt ne tikai radošās, bet arī kognitīvās spējas. Zīmēšana ir veids, kā attīstīt bērnu iztēli un radošo domāšanu, kas palīdz viņiem labāk izprast apkārtējo pasauli. Zīmēšana palīdz bērniem attīstīt arī sīko motoriku, kustību koordināciju un uzlabot vizuālo atmiņu.

Bērnam, kurš regulāri zīmē, pakāpeniski un dabiski attīstās tādas īpašības kā uzmanība, rūpība, pacietība un darba procesa plānošana. Tiek veicināta krāsu izjūtas uztvere, mākslinieciskā gaume.

Zīmēšana ir ne tikai veids, kā attīstīt radošumu. Tas palīdz attīstīt arī daudzas citas pirmsskolas vecuma bērnu prasmes. Lūk, dažas no tām:

-    Zīmēšana palīdz attīstīt sīko motoriku, kas ir noderīga turpmākai bērnu attīstībai, tostarp runas attīstībai.
-    Zīmēšana palīdz bērniem attīstīt kustību koordināciju kas ir noderīga veselībai, sportam un ērtai dzīvei.
-    Zīmēšana uzlabo vizuālo atmiņu, jo bērniem ir jāatceras, kādas krāsas un formas ir zīmējamie objekti.
-    Zīmēšana veicina iztēli un radošumu un ļauj izmēģināt jaunas lietas.
-    Zīmēšanas nodarbības arī palīdz jums izteikt sevi, izpaust savas emocijas uz papīra un izdzīvot tās, kas ir ļoti svarīgi labai garīgajai veselībai.

Turklāt zīmēšanas nodarbības var palīdzēt pirmsskolas vecuma bērniem attīstīt sociālās prasmes. Nodarbībās bērni var strādāt grupā, un tas nozīmē, ka viņiem jāveido kontakti un jāmācās sadarboties. Tas var būt īpaši noderīgi bērniem, kuriem ir grūtības komunicēt vai socializēties grupā.

Zīmēšana var būt ļoti relaksējoša un nomierinoša darbība, kas var palīdzēt bērniem uzlabot spēju koncentrēties uz konkrētiem uzdevumiem un iemīļotām spēlēm.

Nodarbībās apgūstam dzīvnieku, putnu, priekšmetu u. c. zīmēšanas un krāsošanas tehnikas.

Mūsu mazajiem draugiem patīk oriģināli un aizraujoši radoši uzdevumi, un mūsu mērķis ir sniegt viņiem ne tikai praktiskas iemaņas, bet arī maksimālu radošo brīvību.

Pateicoties citām aktivitātēm un aktīvajai programmai UMKA, jūsu bērniem vienmēr būs jaunas idejas, ko zīmēt un stāstīt.