Jauno dāmu un džentlmeņu skola Jūrmalā

Visi vecāki vēlas, lai viņu bērni aug inteliģenti un labi uzvedas un jūtas pārliecināti pat visizsmalcinātākajā sabiedrībā. Bērnudārzā “Umka”, tāpat kā labākajos namos Eiropā, ir atvērta Jauno dāmu un kungu skola bērniem no 3 līdz 7 gadiem.

Kas ir iekļauts obligātā izglītības programmā daudzpusīgai meitenes vai zēna audzināšanai no aristokrātiskas ģimenes? Viss, kas ļauj noslīpēt bērna personību un padarīt par īstu dārglietu! Svešvalodas - ērtai saziņai visā pasaulē, teātra mākslas pamati - sava tēla pareizai pasniegšanai un, protams, mūzika - skaistuma izjūtas attīstīšanai.

Angļu valoda. Tiem, kas vēlas iekarot jaunas valstis un realizēt savas iespējas,  zināt tik pieprasītu valodu kā angļu ir nepieciešams. Šajā valodā runā lielākā daļa vietējo Eiropas iedzīvotāju, notiek starptautiskas sarunas un tiek īstenotas starptautiskas apmācības programmas. Sākot valodas apguvi agrā bērnībā, nākotnē ir daudz lielāka iespēja perfekti runāt valodā. Studentu veiksmīgai apmācībai mēs izmantojam modernās tehnikas: pilnīgu iegremdēšanu valodas vidē, TotalPhysicalResponse, komunikatīvo metodi.
Teātris. Teātra mākslas pamati lieliski atklāj bērna radošo potenciālu. Strādājot ar dažādiem attēliem, dzīvojot un nododot jaunas emocijas, bērni iepazīst pasauli, iemācās komunicēt ar citiem bērniem un skatītājiem. Vieglā un saprotamā veidā mēs iepazīstinām bērnus ar runas pamatiem un uzvedības etiķeti, iemācāmies pareizi sevi prezentēt un uztvert citus. Tā rezultātā mūsu studenti kļūst pārliecinātāki un atbrīvoti, nebaidās no uzmanības, spēj rast risinājumus sarežģītās situācijās.

Mūzika. Mūzikas pasaule ir daudzveidīga un dziļa, un paši mūzikas darbi ir īsti dārgumi. Mūzikas stundās mēs iepazīstinām bērnus ar pasaules dižpārdokļiem un mūzikas pasaules šedevriem. Mēs paši klausāmies, diskutējam un mēģinām atskaņot mūziku. Tā rezultātā, pat ļoti agrā bērnībā, bērni pierod klausīties un pareizi interpretēt augstas kvalitātes muzikālos skaņdarbus un tas veido viņu izcilo muzikālo gaumi.
Mēs gaidām jūs nodarbībā mūsu Jauno dāmu un kungu skolā. Jūs varat apmeklēt trīs nodarbības uzreiz (angļu valoda + teātris + mūzika) vai izvēlēties to, kas bērnam patīk vislabāk.