Apakšiedaļas
Apakšiedaļas

Par mums

Bērnudārzs "Umka" Jūrmalā aicina bērnudārzu bērniem no 1,8 gada līdz 7 gadiem. Mēs dāvājam rūpes, siltumu un zināšanas katram bērnam, kurš šķērso mūsu izglītības centra slieksni. Ir tik patīkami vērot un lepoties par mazo mācekli, kurš ierodas klasē, apbrīnot viņa panākumus, priecāties kopā ar viņu un viņa vecākiem.

Mūsu mācību komanda ir izstrādājusi agrīnas attīstības nodarbības, pamatojoties uz desmit intelekta veidu koncepciju:

1) Fiziskais intelekts. Jo vairāk ir attīstīts bērna ķermenis, jo harmoniskāk funkcionē smadzenes intelektuālajā un garīgajā līdzsvarā.
2) Telpiskais intelekts. Mēs pētām objektus, to saikni ar sadzīvi, apkārtējo pasauli.
3) Sociālais intelekts. Bērns attīsta mīlestību pret cilvēkiem, viņš mācās saprast viņus, just līdzi.
4) Radošais intelekts. Mazulim ir atļauts „iziet ārpus rāmjiem”, izteikt savu viedokli, sapņot, izgudrot, novērtēt situācijas no dažādām pusēm.
5) Personības intelekts. Bērns atrod harmoniju ar sevi, mācās pieņemt sevi tādu, kāds viņš ir.
6) Digitālais intelekts. Kā tad bez skaitīšanas? Matemātika - zinātņu karaliene.
7) Garīgais intelekts. Tas attīsta spēju saskarties ar Visumu, ar apkārtējo dabu.
8) Verbālais intelekts. Bērns mācās izpaust savas emocijas jau agrīnā vecumā.
9) Jutekliskais intelekts. Katram cilvēkam ir jājūt mīlestība, kā arī jāprot izrādīt to. Bērniem tas ir īpaši svarīgi, jo viņiem ir nepieciešams izveidot fizisku kontaktu ar saviem radiniekiem.
10) Skārienu intelekts. Mēs attīstām sajūtas.

Ko tas nozīmē?

Katra nodarbība veido mazam māceklim kompleksa pasaules uztveri: viņš mācās apgūt zināšanas, izteikt emocijas, realizēt, sapņot, izgudrot, izteikt domas, demonstrēt talantus. Nodarbības tiek veidotas, izmantojot spēļu maiņu, kas ilgst 2-3 minūtes.

Mūsu speciālisti pārslēdz bērna uzmanību: kad viņš ir noguris no nodarbības, viņam ir atļauts skriet, lēkt, atpūsties, pēc pauzespasniedzējs atkal iesaista bērnu darbā. Pat ja bērns uzreiz nevar pilnībā iesaistīties nodarbībā, tas ir normāli, jo ikvienam ir savs adaptācijas periods, pēc kāda laika viņš ar prieku piedalīsies visās aktivitātēs.

Un arī pie mums jūs varat noīrēt istabu brīvdienām vai tematiskiem pasākumiem.