Apakšiedaļas
Apakšiedaļas

Vakances

“Es vēlos, lai pie mums nāk cilvēki, kuri vienmēr ir sapņojuši strādāt ar bērniem, un uzskata to par viņu aicinājumu. Tie ir cilvēki ar degošām acīm, kas dienā mūsu mazajai auditorijai var izspēlēt vairākas aizraujošas izrādes.”

Frese T.N.

Mēs meklējam cilvēkus, kuriem ir svarīgi, lai bērni būtu laimīgi, apgūtu pasauli sev ērtā ritmā un vispusīgi attīstītos - intelektuāli, fiziski, emocionāli un garīgi. Ja jums ir tuvas mūsu vērtības, izvēlieties strādāt ar mums!

Daži iemesli strādāt Umka bērnu klubā

1. Nepārtraukta profesionāla attīstība

Darbā ar bērniem jūs turpināsiet uzlabot savas profesionālās un personīgās prasmes, piedaloties regulārās tematiskās konferencēs un tiešsaistes semināros. Uzzināsiet vairāk par mūsdienu bērnu attīstības metodēm. Nikolaja Zaiceva, Oskara Brenifera, Aleksandra Kolmanovska, Šalvas un Paata Amonašvili, Marijas Montessori, Aleksandra Valjavska, Tonija Buzāna un citu slavenu cilvēku metodikas kļūs par daļu no jūsu pedagoģiskas pieredzes.

2. Individuāls darba grafiks

Jūs varat individuāli saskaņot darba grafiku, atkarībā no slodzes klubā un jūsu iespējām. Jaunākie speciālisti var apvienot darbu ar studijām.

3. Silta darba atmosfēra

Jūs strādāsiet draudzīgā, jaunā, radošā komandā, kas dala jūsu intereses un rūpējas par bērnu attīstību un vecāku mieru.

VAKANCES

Bērnu speciālists

Ja jūsu profesija ir saistīta ar pedagoģiju un jums jau ir pieredze darbā ar bērniem, un ja jūs viegli atradīsiet kopīgu valodu ar viņiem - kļūstiet par mūsu komandas daļu. Ir brīvas vakances  audzinātājam bērnudārzā un attīstības nodarbības pasniedzējam ar bērniem no 4 līdz 5 un no 5 līdz 6 gadiem (saskaņā ar mūsu programmu).

Filologs

Jūs esat skolotājs no Dieva, sapņojat strādāt ar maziem bērniem, lieliski tos saprotat un jūs protat tos ieinteresēt nodarbībās? Mēs vēlamies, lai jūs būtu mūsu speciālistu komandā. Aicinām angļu un latviešu valodu skolotājus strādāt ar bērniem no 2 gadu vecuma.

Jaunākais bērnu speciālists 

Vai esat students vai nesen esat beidzis universitāti, patīk komunicēt, ir laba humora izjūta, protat ieinteresēt bērnus. Veiciet pirmo soli jautrā un radošā profesijā. Tieši šobrīd bērnudārzam meklējam skolotāja palīgu.

Papildu disciplīnu speciālists

Jūs esat radošs cilvēks ar šādu izglītību: lietišķā māksla, dejas, mūzika, teātra māksla, gleznošana, tulkošana, logopēdija.  Vai varbūt jūs interesē lego dizains vai joga, patīk sporta pulciņi, esat gatavs vadīt papildu nodarbības ar bērniem no 1 gada līdz 5 gadiem - laipni gaidīti bērnu klubs "Umka". Šobrīd ir atvērta deju un horeogrāfijas skolotāja vakance.

Administrators

Jums patīk komunicēt, jūtat klientu vajadzības, zināt, kā pareizi atbildēt uz jebkuru jautājumu, varat strādāt ar datu bāzēm, jūs parūpēsieties par komandu un esat gatavs atrast ērtāko laiku, lai bērns varētu mācīties - mēs vēlamies jūs iepazīt.

Reģistrējieties uz interviju

Ja nolemjat pievienoties mūsu komandai, zvaniet mums+371 27-115-154 vai rakstiet info@umkaclub.lv