Apakšiedaļas
Apakšiedaļas

Основные сведения

детские занятия 1

Par mums Ja vēlaties, lai jūsu bērns apsteigtu attīstībā savus vienaudžus , lai skolas mācību programma viņam padotos vieglāk, ir vēlams jau no gada vecuma uzsākt attīstošas nodarbības. Mēs attīstām bērniem 10 intelekta veidus, visas nodarbības ir veidotas tā, lai kompleksā trenēt katru no tām:
1) Fiziskais intelekts. Jo vairāk ir attīstīts bērna ķermenis, jo harmoniskāk funkcionē smadzenes intelektuālajā un garīgajā līdzsvarā.
2) Telpiskais intelekts. Mēs pētām objektus, to saikni ar sadzīvi, apkārtējo pasauli.
3) Sociālais intelekts. Bērns attīsta mīlestību pret cilvēkiem, viņš mācās saprast viņus, just līdzi.
4) Radošais intelekts. Mazulim ir atļauts „iziet ārpus rāmjiem”, izteikt savu viedokli, sapņot, izgudrot, novērtēt situācijas no dažādām pusēm.
5) Personības intelekts. Bērns atrod harmoniju ar sevi, mācās pieņemt sevi tādu, kāds viņš ir.
6) Digitālais intelekts. Kā tad bez skaitīšanas? Matemātika - zinātņu karaliene.
7) Garīgais intelekts. Tas attīsta spēju saskarties ar Visumu, ar apkārtējo dabu.
8) Verbālais intelekts. Bērns mācās izpaust savas emocijas jau agrīnā vecumā.
9) Jutekliskais intelekts. Katram cilvēkam ir jājūt mīlestība, kā arī jāprot izrādīt to. Bērniem tas ir īpaši svarīgi, jo viņiem ir nepieciešams izveidot fizisku kontaktu ar saviem radiniekiem.
10) Skārienu intelekts. Mēs attīstām sajūtas. Mūsu nodarbības vienmēr ir jautras: viena spēle aizstāj citu, starp tām ir nelieli pārtraukumi, lai bērni varētu atpūsties un komunicēt savā starpā neformālā gaisotnē. Viss personāls ir pieredzējuši pasniedzēji, kuri prasmīgi aizrauj bērnus, pasniedzot dažreiz sarežģītas lietas vienkāršiem vārdiem. Visas nodarbības ir strukturētas atbilstoši audzēkņu vecumam, un, lai katrs bērns saņemtu uzmanību, mums ir mazs bērnu skaits grupās.
Bērnu attīstības centrā "Umka" gaida mazos vecumā no gada līdz sešiem. Lai padarītu jūsu bērnu brīvā laika pavadīšanu spilgtu un interesantu, mēs piedāvājam papildu nodarbības šādās jomās:
• mūzika bērniem (Rīga);
• mini bērnudārzs;
• runas attīstība maziem bērniem;
• angļu valoda bērniem no 2 līdz 6 gadiem;
• latviešu valoda; • bērnu horeogrāfija;
• teātris bērniem no 3 līdz 6 gadiem;
• Jauno lēdiju un džentlmeņu skola.

 Mēs vienmēr priecājamies par jautrību, tāpēc šeit jūs varat organizēt bērnu svētkus jebkuram iemeslam: dzimšanas diena, bērnu dārza izlaidums, tematiska ballīte draugiem. Pierakstīties uz izmēģinājuma attīstības nodarbību jūs varat pilnīgi bez maksas, nāciet pie mums iepazīties ar pasniedzējiem. Pie mums ir silti, viesmīlīgi un mājīgi.

Faktiskā adrese: Rīga, st. Elizabetes iela 22, 26-A
Darba laiks:
No pirmdienas līdz piektdienai: no 09:00 līdz 20:00
Sestdienās: no 10:00 līdz 20:00
Tālr. +371 27115154
E-pasts: info@umkaclub.lv
www.umkaclub.lv