Apakšiedaļas
Apakšiedaļas

Jaunais gads silta kompānija

Jaunais gads silta kompānija

Jaunais gads silta kompānija

Ziemassvētki un Jaunais gads ir uz slīkšņā. Veikalos jau skan dziesmas, Ziemassvētku rotas jau ir pārdošana,un rotaļlietas ir ar atlaidēm veikalu plauktos. Radinieki meklē dāvanas, nopērk zirņus salātiem un pabeidz darīšanas.

Bet Jaunais gads nav tas viss. Tas ir par tuvību, siltu, maigumu un mīlestību. Jaunajā gada ir tik svarīgi pavadīt laiku ar tuviniekiem. Un īpaši novērtēs Jusu bērni to laiku, kāds ir pavadīts ar Jums kopa.
Laba dāvana tas ,protams, ir brīnišķigi! Bet mazajam vairāk prieka būs ja paņemsiet viņa rociņu un iesiet kopa pagalma pavizināties ar ragaviņām vai spēlēties ar sniegu. Gadījuma, ja ziema aizmirsa atnest mums sniegu, var uzspēlēt galda spēles, paskatīties kopa filmas vai multiplikācijas, un protams, satikties ar Salatēvu.

Ja ciemos pie Ziemassvētku vecīša bērns varēs gan pavadīt laiku kopa ar vecākiem, gan saņemt rotaļlietu, ka ari uztaisīt kaut ko ar savam rokam, tas iepriecinās vinu visvairāk un bērns to iegaumēs uz ilgo laiku.

Aicinām bērnus kopa ar vecākiem nosvinēt  Ziemassvētku Eglīti. Siltajā un draudzīgajā atmosfēra kopa ar Salatevu un Sniegbaltīti. Dzīva mūzika, fotografēšana.

Jaungada tematika jebkuram vecumam.
1-2 gadi  Tradicionālie mājas svētki ar spēlēm, dāvanām, un dejām.
2-4 gadi  Aizraujoša Jaungada vēsture ar spēlēm, mūziku un dāvanām.
4-6 gadi  Jaungada piedzīvojums, mūzika, mīklas un dāvanas.

Pasakains garastāvoklis ar spēlēm un jautrību
Jaungada eglīte krievu valoda

Maksa: 20 eiro kopa ar dāvanu (1 bērns+ 1 pieaugušais)
Papildus 5 eiro par otro pieaugušo
Maksa: 35 eiro kopa ar dāvanu (2 bērni+ 2 pieaugušie)
Biļete derīga  vienam pasākumam

Facebook vietne: https://www.facebook.com/events/550729778831120/

Возврат к списку